You are currently viewing Халықаралық ғылыми-практикалық конференция. Ақтөбе қаласы.

Халықаралық ғылыми-практикалық конференция. Ақтөбе қаласы.

7 ақпан күні Халықаралық білім беру және тренинг орталығының ұйымдастыруымен Ақтөбе қаласында өткізілген » Үздіксіз білім берудің, цифрлық және білім беру технологияларының стратегиялық бағыттары» атты Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясына колледжіміздің арнайы пән оқытушысы Турегалиева Гульдесин Сулейменовна қатынасты. ТМД елдерінің әр мемлекетінен ұсынылған жұмыстар ішінде Гульдесин Сулейменовнаның «Использование интерактивных и инновационных методов обучения при преподавании юридических дисциплин» тақырыбындағы жұмысы ерекше бағаланып, конференцияға тікелей қатысып, Халықаралық сертификатқа ие болды.

/ғылыми-әдістемелік бөлім/