You are currently viewing Адамзаттық өркениет: білім, ғылым, ақыл-ой интеграциясы» облыстық студенттік ғылыми-теориялық конференция

14 қараша күні Қ.Дутбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің ұйымдастыруымен өткен колледж студенттері арасында ұйымдастырылған «Адамзаттық өркениет: білім, ғылым, ақыл-ой интеграциясы» атты облыстық студенттік ғылыми-теориялық конференцияға колледжімізден студенттеріміз:
🔰Өтеген Ақниет (ғылыми жетекшісі Журканова А.К.)
🔰Мырзаш Акмарал (ғылыми жетекші Баймуханова Г.К.)
🔰Ермеккалиева Саида (ғылыми жетекшісі Срымова Г. С.) педагогикалық бағыттағы өзекті баяндамаларымен қатысып, ҚР оқу ағарту министрлігінің білім саласында сапаны қамтамасыз ету комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті атынан Алғыс хаттармен марапатталды.