You are currently viewing «АВТОРЛЫҚ ӘЗІРЛЕНІМ ДАЙЫНДАУ» әдістемелік семинар-тренинг.

«АВТОРЛЫҚ ӘЗІРЛЕНІМ ДАЙЫНДАУ» әдістемелік семинар-тренинг.

Ақпанның 2 күні колледж педагогтеріне арналған «Авторлық әзірленім дайындау» атты әдістемелік семинар-тренинг өткізілді. Семинар-тренингті басшының ғылыми-әдістемелік жұмысы бойынша орынбасары Сарекенова Санди Кимаевна жүргізді. Әдістемелік семинардың басты мақсаты: Колледж педагогтерінің инновациялық тәжірибесінің материалдарын сараптау, заманауи білім беру моделінің мәселелерін әзірлеу де инновациялық процестерді қолдау және бағыттау, Облыстық Сараптамалық кеңес ережесімен таныстыру және әзірленімдерді дайындау бойынша бағыт- бағдар беру. Семинар-тренинг оқытушылардың психологиялық ахуалын жақсарту және эмоционалдық көңіл-күйін көтеру мақсатында, әрі қарай колледж психологтарының “Мен және менің ұжымым” атты психологиялық тренингісімен жалғасты.

/ғылыми-әдістемелік бөлім/