You are currently viewing ЭНЕРГЕТИКТЕР КҮНІНЕ ОРАЙ ОБЛЫСТЫҚ ИНТЕЛЛЕКТУАЛДЫҚ САЙЫС

ЭНЕРГЕТИКТЕР КҮНІНЕ ОРАЙ ОБЛЫСТЫҚ ИНТЕЛЛЕКТУАЛДЫҚ САЙЫС

22 желтоқсанда О.Көшеков атындағы Атырау аграрлы – техникалық колледжі ұйымдастыруымен «Жақсы мамандық-жарқын болашақтың бастауы» атты Энергетиктер күніне орай электромеханикалық пәндер бірлестігінің апталығы аясында «Білімді мыңды жығар» атты студенттер арасындағы облыстық интеллектуалдық сайысына колледжіміздің 2 курс 16/22.21 тобынан құралған «Электрмен қамтамасыз ету» мамандығының студенттері Муратов Мухаммед, Аманқұл Нұрбол, Болат Ислам және Сәндібай Нарынбай, техникалық жетекшісі Иманалиева Самал Тулеушовна қатынасты. «Тесла» ПСВК командасы облыстық интелектуалды сайыста жүлделі ІІ орын иеленіп, Атырау облысы білім беру басқармасының Әдістемелік орталығының дипломымен және сыйлықтарымен марапатталды.

/ғылыми-әдістемелік бөлім/