Колледж кітапханасына жаңа түсімдер

Құрметті студенттер!

Біздің кітапханаға «Мазмұндама» баспасынан жаңа кітаптар келіп түсті. Өзін-өзі тәрбиелеуге арналған қазақ және орыс тілдеріндегі кітаптар, көркем әдебиет.Көркем әдебиет әр түрлі серияларда ұсынылған. «Балалар және жасөспірімдер кітапханасы» сериясында Джек Лондон, Артур Конан Дойл, Х.Г.Уэллс, Роберт Луи Стивенсон, Жюль Верн сынды әлем әдебиетінің классиктерінің шытырман оқиғалы шығармалары бар. «Mazmundama classics» сериясы Лев Толстойдың «Анна Каренина», Уильям Шекспирдің «Ромео адам Джульетта», Оскар Уайлдтың «Дориан Грей портреттері», Джейн Остиннің «Тәкаппар ғашықтар» және т.б. шығармаларымен ұсынылған. «Qazagsha 100 bestseller» сериясына бразилиялық жазушы Пауло Коэльоның «Захир», «Садақшы» және «Алхимик», американ әдебиетінің классигі Дж.Д.Сэлинджердің «Жар жағалаған жалғыз», неміс жазушысы Патрик Зюскиндтің «Парфюмер» және басқалар.            «Мектеп кітапханасы» сериясы қазақ әдебиетінің классиктері: Мұхтар Әуезов, Бердібек Соқпақбаев, Міржақып Дулатов, Сайын Мұртбеков, Оралхан Бөкей, Төлен Әбдік, Рахымжан Отарбаев шығармаларымен ұсынылған.            Өмірбаяндық сериядағы кітаптар. Ник Вуйчичтің қиындықтарды қалай жеңіп, жамандықты жақсылыққа айналдыруға болатыны жайлы «Өмірде шектеу жоқ» кітабы және У.Айзексонның Стив Джобс туралы кітабы.            «Әркім оқуы керек 10 кітап» сериясының кітаптары да оқырмандардың қызығушылығын тудырмақ. «Okuga Tiis 10 Kitap», онда білім, отбасы, денсаулық, табыс, байлық және өзін-өзі тәрбиелеу туралы ең танымал танымдық кітаптардағы құнды идеялар мен кеңестер қысқаша сипатталған.            Біз сізді кітапханада күтеміз!