You are currently viewing Қазіргі әлемдегі Қазақстандық ғылым: мәселелері мен болашағы» облыстық студенттердің ғылыми-тәжірибелік конференциясы

14 Қарашада Қазақстанның Ұлттық валютасы теңгенің 30 жылдығына орай Атырау Бизнес және Құқық колледжінде ұйымдастырылған « Қазіргі әлемдегі Қазақстандық ғылым: мәселелері мен болашағы»* атты облыстық студенттердің ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.
Конференцияға облыстық қоллеждер арасынан 48 мақала, оның ішінде колледжімізден 11 мақала ұсынылған болатын.
Соның ішінде өз жұмыстарын тікелей қорғауға 4 қатысушыларымыз:
🔰 Ерсиитов Бақыт – жетекшісі Дербисинова В.К.
🔰 Васильева Юлия- жетекшісі Ишутина И.Р.
🔰 Балураз Алишер – жетекшісі Молдашева Р.Ж.
🔰 Бекетай Асылхан – жетекшісі Кубашева Р. К. іріктеліп,
📝қалған 7 студент:
✔️ Тоқсанбай А.(жетекшісі Айса Н.Б.)
✔️Булекбай А.(жетекшісі Бисенгалиева А.А.)
✔️Мақсот Н. (жетекшісі Қуанышқалиқызы М.)
✔️ Кадыржан Г. (жетекшісі Аманжолова М )
✔️Бородина Е. (жетекшісі Унаева А.З.)
✔️Халимуллаев А. (жетекшісі Даутова А.С.)
✔️Саламат Б.(жетекшісі Иманалиева С.Т.)
сырттай жұмыстарын өткізген болатын.
Конференция соңында Банк Центр Кредит АҚ директоры Кеншбаева Айзада Қайратқызы, өз жұмыстарын ерекше қорғаған қатысушылар ішінен студентіміз Ерсиитов Бакытты банктің атаулы естелік сыйлығымен және өзге студенттерімізді Атырау бизнес және құқық колледжінің атынан Алғыс хаттарымен сертификаттарымен марапаттады.
Құттықтаймыз🌹🌹🌹🌹🌹🔥🔥🔥🔥🔥