#ОқуғаКұштарКолледж #ЧитающийКолледж #РеспубликаКүні

Бүгінде біздің колледжде Республика күніне арналған іс-шаралар өтуде. 25 қазан біздің еліміз үшін Қазақстан тарихындағы ең маңызды даталардың бірі болып табылады. 1990 жылдың дәл осы күні Қазақ КСР-нің мемлекеттік егемендігі туралы Декларация қабылданды. Шындығында, бұл еліміздің тәуелсіздік жолындағы алғашқы қадамы еді. Соңғы рет бұл мереке 2001 жылы тойланған. Бұл ұлттық мереке. Колледж кітапханасы да шетте қалмады. «Менің Отаным-Қазақстан» атты кітапхана қорынан әдебиеттер көрмесі ұйымдастырылды. Бұл Қазақстанның тарихы, әдебиеті мен мәдениеті туралы кітаптар. Көрме колледж фойесінде рәсімделді, барлық студенттер атсалысып, кітаптарды қарап, алмастыра алды. Оларды тамашалау өте маңызды болды. Бұл «Қазақ халқының тұрмысы мен мәдениеті», «Дәстүрлі қарудың қазақ этнографиясы», «Қазақстан» энциклопедиясы, «Қазақстанның ұлттық қорықтары мен саябақтары», «Қазақ жерінің 100 аңызы» және т.б. фолианттар.