You are currently viewing Worldskills ATYRAU -2022»

Worldskills ATYRAU -2022»

✅«Worldskills ATYRAU -2022» облыстық чемпионаты студенттерге кәсібилікті шыңдауға,жан жақты ойлауға,тың идеяны жүзеге асыруға мүмкіндік беретін маңызды іс.

✅2022 жылдың 16 мамыр күні Каспий өңірінің қазіргі заманғы жоғары колледжінде бастау алған <<Бастауыш сыныптарда оқыту>> құзіреттілігі бойынша өткізіліп жатқан «WorldSkills Atyrau – 2022» облыстық чемпионаты өз мәресіне жетті.

✅”Бастауыш сыныптарда оқыту”құзыреттілігі бойынша өткізіліп отырған  «Worldskills Atyrau-2022» чемпионатының кезеңдері:
• Модуль C. Мұғалімнің жеке сайтын құру
• A1. Қысқа мерзімді сабақ жоспарын әзірлеу
• A2. Интерактивті жабдықтарды пайдалана отырып,оқу пәндерінің бірі бойынша төменгі сыныптарда сабақ фрагментін өткізу (жаңа білімді ашу кезеңі)
• Модуль D. Виртуальды турды рухани-адамгершілік,эстетикалық,экологиялық бағыттар бойынша дайындау және өткізу
• Модуль B. Оқу пәндерінің бірі бойынша нақты тақырыпты меңгеруді қамтамасыз ететін деңгейлік оқу тапсырмаларын әзірлеу және көрсету;

✅Барлық қатысушыларға толағай табыс пен таудай бақ тілейміз! Жеңістеріңіз құтты болсын!