You are currently viewing «Сөз мерген» интеллектуалды сайысы

«Сөз мерген» интеллектуалды сайысы

7 қыркүйекте педагогикалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен Қазақстан халқы тілдері күніне және Ахмет Байтұрсыновтың 151 жылдығына арналған «Сөз мерген» интеллектуалды шоуы өтті.

Қазақстан – көпұлтты мемлекет, онда 120-дан астам ұлт өкілдері тұрады. Кез келген тіл құрметті қажет етеді. Қазақ тілін ана тілі деп те атайды, өйткені біз оны ана сүтімен сіңіреміз. Ұлы Абай «Өзге халықтың тілін, мәдениетін білу адамды осы халықпен тең етеді, өзін еркін сезінеді» деп назар аударған. Қатысушыларға колледж кітапханасы қорынан әдебиеттер көрмесі ұйымдастырылды. Шара басында колледж кітапханашысы балаларды көрмеге қойылған кітаптармен таныстырды. Зияткерлік сайысқа 1 курс 1/23.11, 20/23.11, 20/23.12, 19/23.11 топтарының студенттері қатысты. «Алға», «Жалау», «Сұңқар» командалары ана тіліне байланысты сұрақтарға жауап берді. Жарыс соңында командалар дипломдармен және естелік сыйлықтармен марапатталды.

#ОқуғаҚұштарКолледж #Читающийколледж