You are currently viewing Student Energy Challenge-Junior»

Student Energy Challenge-Junior»

24 тамызда ПСВК студенті Алан Бурацкий KAZENERGY Қауымдастығы мен Шелл Қазақстан компаниясы ұйымдастырған «Student Energy Challenge-Junior» зияткерлік байқауының финалында «жаңартылатын және баламалы энергетика» бағыты бойынша жобаның паспортын қорғады. Байқау III кезеңде өтті. Биылғы жылы ПСВК студенттері алғаш рет осы байқауға қатысты. Аланның арқасында команда финалға жетіп, 300 ұпайдың 196-сын жинады. Келесі жылы олар I орынға ие болады деп сенеміз және үміттенеміз.

Конкурсқа қатысу кезінде балалар идеяның креативті көзқарасы мен оны іске асыруды көрсететін бейне түйіндеме дайындады. Жоба паспортын әзірледі. Онлайн форматта «Shell NXplorers» тренингі сәтті өтті. Тренингтің мақсаты-студенттерге сыни тұрғыдан ойлау дағдыларын дамытуға көмектесу. «Shell NXplorers» бағдарламасы аясында қатысушылар жаһандық және жергілікті сын-қатерлерді қарастырып, nxplorers құралдарын пайдалану арқылы одан әрі шешу мәселелерін анықтады. Екі күндік тренинг интерактивті сессиялармен, ынтымақтастық платформаларында жұмыс істеумен және Үй тапсырмасымен қатар жүрді. Қатысушылар «Shell NXplorers» сертификатын алды.