You are currently viewing ”Worldskills ATYRAU-2022”

”Worldskills ATYRAU-2022”

✅”Worldskills ATYRAU-2022” чемпионаты – кәсібилікті шыңдауға,жан жақты ойлауға,тың идеяны жүзеге асыруға мүмкіндік беретін маңызды іс.

✅”Worldskills ATYRAU-2022” чемпионаты – педагогикалық мамандықтардың мәртебесін арттырып,шеберлік дағдыларын дамытуда кәсіптік білімнің дамуына оң әсерін тигізетін,студенттерге таптырмас мүмкіндік бола алды.Чемпионатқа қатысып, студенттеріміз жүлделі орындарға ие болды.

✅”Бастауыш сыныптарда оқыту” құзыреттілігі бойынша Нуфтуллина Айя алтын медальға ие болып,Ұлттық құрамаға жолдама алды.
✅”Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту” құзыреттілгі бойынша Айшуақ Ақбөбек алтын медальға ие болып, Ұлттық құрамаға жолдама алды.
✅”Дене тәрбиесі және спорт” құзыреттілігі бойынша Мұхтасаров Мирас күміс жүлдеге ие болды.
✅Қараша айында өтетін Республикалық “WorldSkills Kazakhstan-2022” чемпионатына жолдама алған студенттерге Жеңіс тілейміз!
✅Студенттерімізді үздік болуға дайындаған жетекшілерге толағай табыс тілейміз!