You are currently viewing «Жастар арасындағы облыстық спартакиада» өткен болатын колледжіміздің студенттері топ жарып волейболдан

Жастар арасында салауатты өмір салтын қалыптастыру мақсатында ЖОО мен ТжКББ студенттері арасында спорттың 6 түрінен «Жастар арасындағы облыстық спартакиада» өткен болатын колледжіміздің студенттері топ жарып волейболдан II – орынды иеленді. Оның ішінде ойынға белсенді қатысқан студенттер: Тегісбай Нурбол Қайдар Қайнар Льяшов Нұрхат Ләш Диас Жардемова Жанбибі Камза Еркеназ Шағылбай Айназ Қайреденова Ақерке Гір көтеруден II-орынға ие болған студентіміз Жалғасов Елнұр. Үстел теннисі бойынша жүлделі II-орынға ие болған студенттеріміз: Русланұлы Махмұд Сапарғалиева Райхан. Атап айтсақ Колледжіміз Алғыс хатпен марапатталды! Жеңісті күндеріміз көп болсын.