Колледжде Республикалық ғылыми-тәжірибелік онлайн конференция өтті

Бүгін, 31 наурыз күні Атырау облыстық Білім беру басқармасының әдістемелік орталығы пен Каспий өңірінің қазіргі заманғы жоғары колледжінің бірлесуімен “Қазіргі заманғы инновациялық даму құралдары мен тетіктері” тақырыбында республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция өтті.

Конференцияның мақсаты — техникалық және кәсіптік білім беру жүйесіндегі жаңа инновацияларды, технологияларды зерттеу және енгізу. Ғылыми және практикалық іс-тәжірибелерімен бөлісу  болып табылады.

Конференцияға Атырау, Нұр-Сұлтан, Көкшетау, Ақтөбе, Қазалы, Семей, Алматы өңірлерінен, Батыс Қазақстан облысы, Маңғыстау облысы, Қарағанды облысы, Шығыс Қазақстан облысынан әріптестеріміз қатынасты.

Конференция 4 түрлі бағыт бойынша қамтылды:
1. Жаңартылған оқыту бағдарламасының өзектілігі,
2. Дуалдық және модульдік құзіреттілік,
3. Кредиттік технологияларды оқу үрдісінде пайдалану,
4. Қашықтан оқытудың тиімділігі;

Алғашқылардың бірі болып Атырау облысы Білім беру басқармасы басшысының орынбасары Елдос Хамзин алғы сөз алып, конференцияның маңыздылығына тоқталды.

Конференция 2 түрлі секцияда ұйымдастырылды.

1-cекцияда Ж.Досмұхамедов атындағы жоғары педагогикалық колледжінің  директордың оқу-әдістемелік жұмыстар жөніндегі орынбасары Мұхтар Зинур, 2-секцияда Атырау облыстық Білім беру басқармасының әдістемелік орталығының бөлім басшысы
Бегалиева Гулнар жұмыс жасады.

Іс-шара барысында түрлі баяндамалар оқылып, қатысушылар арасында өзара пікір алмасу болды.

ВИДЕО 1-секция

ВИДЕО 2-секция

Сертификаттарды жүктеу

Конференция материалдарын жүктеу

Ұжымның аяулы арулары!!!

Сіздерді 8 Наурыз – Халықаралық әйелдер күнімен шын жүректен құттықтаймын!

«Бәрі де адамның өз қолында, ал адам әйелдің алақанында» деген қанатты сөз тауып айтылғандай. Расымен де, ұрпақ бойына тілімізді, қасиет тұнған салтымыз бен ғұрпымызды ана сүті арқылы санаға сіңдіретін де – Сіздер! Әр үйдің, әр отбасының берекесін кіргізетін де – Сіздер!

Сіздер, тіпті, ұжымда да Ерекшесіздер! Өйткені, Білім беру саласының қиындау тұстарына сабырлық танытып, аянбай қызмет етіп жүрген озат тәжірибелі жансыздар. Сондай-ақ, Жоғары колледжіміздің алдыңғы лектен көрініп, білім алушыларымыздың әрі тұлға, әрі кәсіби маман болып қалыптасу үрдісінде Сіздердің ұстаздық қабілет пен ұжымдық игі істеріңіздің рөлі зор деп білемін.

Осындай, керемет мереке қарсаңында Жер-Ананың тұла бойынан нәр алып, сәніне сән қосқан Сіздерге көктемнің көңіліндей шуақты күндер тілеймін!

Сіздер жаққан сәулелі шырақ сөнбесін! Мерекелеріңізбен, аяулы ардақтылар!

Ізгі ниетпен, жоғары колледж директоры М.Х.Мұхтаров

Колледж студенттері аралас режимде оқытуға көшті

🔴Құрметті 1 курс білім алушылары және ата-аналар!

3 ақпаннан бастап колледж барлық санитарлық талаптарды сақтай отырып, аралас режимде оқытуға көшті.

🔹Білім алушылар назарына:
▫️Бетперде- 3 дана, екінші аяқ киім, студент формасы, оқу құралдары міндетті түрде болуы қажет.
▫️Колледжге кіреберісте температура өлшенеді.
▫️1 қатарда студенттер үшін гардероб жұмыс жасайды.
▫️Дәліздерде және барлық аудиторияларда қолдарыңызды залалсыздандыруға арналған антисептиктер орнатылған.
▫️Дәліздерде ауыз су мен қолданылған бетперде тастауға арнайы жәшіктер қойылған.
▫️ Аудитория толтырымы 15 студенттен аспайтын, әрбір топ жеке кесте бойынша оқитын болады.

Педагогикалық оқулар байқауы өтті

28 қаңтарда колледжішілік оқытушылар арасында «Қазіргі заманғы теориялық және тәжірибелік дағдылар – сапалы білім берудің негізі» тақырыбындағы педагогикалық оқулар өтті.

Педагогикалық оқулардың негізгі мақсаттары:

— колледж оқытушыларының кәсіби деңгейін көтеру;

— үздік педагогикалық тәжірибені анықтау және танымал ету;

— ұсынылған жұмыстар мен олардың презентацияларының мәліметтер банкін құру

— облыстық педагогикалық оқуларға жұмыстар дайындау.

Педагогикалық оқулардың міндеттері:

— педагогикалық кадрлардың өзін-өзі дамытуына жағдай жасау:

— білім беру үдерісіне озық педагогикалық тәжірибені енгізуге көмектесу.

Сіздердің назарларыңызға баяндамаға қойылатын критерийлер  ұсынылды:

1. Тақырыптың оқулар тақырыбына сәйкестігі.

2. Баяндама мазмұнының оның тақырыбымен сәйкестігі және тақырыптың ашылуының толықтығы.

3. Идеяларды жүзеге асырудың механизмдері;

4. алынған немесе болжанған нәтиже;

5. Мәселені шешудің болашағы.

Педагогикалық оқуларға:

«Әлеуметтік және гуманитарлық пәндер» кафедрасы Ахметов Т.Е.
«Жалпы білім беретін жаратылыстану- математика бағытындағы пәндер» кафедрасы Шахимаова А.А.
«Шетел тілі пәндері»кафедрасы Ахмедиева А.Ғ.
«Автоматика,энергетика және радиобайланыс» кафедрасы Абишева Ф.Н.
«Автоматика,энергетика және радиобайланыс» кафедрасы Абдрахманова Б.Н.
«Автоматика,энергетика және радиобайланыс» кафедрасы Иманалиева С.Т.
«Автоматика,энергетика және радиобайланыс» кафедрасы Джумагазиева З.Б.
«Құқықтану»кафедрасы Дюсенова З.А.
«Бағдарламалық инженерия» кафедрасы Муханова А.Т
«Педагогикалық мамандықтар» кафедрасы Муканова М.К.
«Дене шынықтыру және спорт»кафедрасы Айпкалиев А.С.
«Экономика» кафедрасы Дербисинова В.К.
«Мұнай және газ» кафедрасы Уразов Н.М.

ұсыныс беріп қатысты.

Нәтижесінде: