«WorldSkills PSVK – 2021» колледжішілік чемпионаты

15 желтоқсан күні «Негізгі орта білім» құзыреттілігінің қатысушы студенттері В, Д Модулдері бойынша сынға түсті. В Модулі негізінде қазақ тілі немесе қазақ әдебиеті пәндері бойынша нақты тақырыпты меңгеруді қамтамасыз ететін білімді игеру деңгейіне сәйкес деңгейлік оқу тапсырмаларын құрастырып, оны жоғары деңгейде қорғап шықты. Сонымен бірге, Д Модулі бойынша жеребе арқылы таңдалған тақырыптардың біріне эссе жазып, ойды дәйектеу мен ақпаратты сауатты жеткізу сынды міндеттерді шығармашылық қабілеттерімен тамаша ұштастыра білді.
Бұл кезеңде әр қатысушы өз жұмыстарын дәлелдеп, жан-жақты ізденісте, өз ойын жүйелі тұжырымдап, оны жазу шеберліктері қалпында екендіктерін айқындап берді.
Шаршы алаңда Білімімен сыналған «Негізгі орта білім» құзыреттілігінің қатысушылары бір-бірінен асып түсіп, шашасына шаң жұқтырар емес.
Жас дарындылар додасының ЖЕҢІМПАЗДАРЫ желтоқсан айының соңғы аптасында белгілі болады. Дарындыларды бірге анықтайық!

0 0 голоса
Рейтинг статьи