«Жыл оқытушысы-2021» байқауы өтті

2020-2021 оқу жылына арналған колледж әдіскерінің жылдық жұмыс жоспарына сәйкес 25-28 қаңтар аралығында колледжішілік оқытушылары арасында кәсіби байқаулар өтті.

Талантты,  шығармашылықпен жұмыс  жасайтын  оқытушыларды  анықтау; Шығармашылықпен  жұмыс  жасайтын  оқытушылардың  педагогикалық еңбек  өтілін  насихаттау; Оқытушылардың ізденімпаздық  қызметке және  кәсіби шыңдалуға  ынталандыру мақсатында қаңтардың 25-26 аралығында  «Жыл оқытушысы- 2021»  кәсіби шеберлік байқауы өтті. Байқауға «Жалпы білім беретін жаратылыстану- математика бағытындағы пәндер» кафедрасынан Доскалиева А.М.; «Шетел тілі пәндері»кафедрасынан Байданова Н.М.; «Автоматика,энергетика және радиобайланыс» кафедрасынан Зинетуллина Ф.М; «Бағдарламалық инженерия» кафедрасынан Ниязова А.А.; «Педагогикалық мамандықтар» кафедрасынан Ищанова А.М. «Экономика» кафедрасынан Куспанова Б.К. қатысты.

Байқау  төрт кезеңнен тұрды:

І кезең  «Сырттай»:

• Қатысушының  портфолиосы – 5 ұпай;
  • «Педагогикалық  эссе» — 5 ұпай;

ІІ кезең «Педагогикалық»:

• Қатысушының  визит  картасы (5 минут) – 10 ұпай
  • Кәсіби бағытты  қорғау (5 минут) – 10 ұпай

ІІІ  кезең  «Интеллектуальды-шығармашыл»

• Ерікті  түрде  таңдалған  тақырыпқа  кураторлық  сағат (панорама) – 5 ұпай;
  • «Жаңа  педагогикалық технологияларды  пайдалану»  тақырыбындағы  панорамалық сабақты  қорғау (15-20 минут) – 5 ұпай;
  • «Мұғалімнің  психология-педагогикалық және  әдістемелік құзыреттілігі»  тестілеу.

IV кезең  «Шығармашылық»:

• «Педагог» конкурсы (Кафедра  мүшелері, студенттері байқауға  қатысушы оқытушының  жетістіктерін  байқатады, қатысушы аталған  кезеңге  қатыспайды), (7-10 минут) – 10 ұпай;
  • «Менің  шығармашылығым»  байқауы (өзіндік  қызығушылықтары мен  жеке  қабілеттерін көрсететін  презентация) – (5-7 минут) – 10 ұпай

Ең жоғары  ұпай — 60

Байқау нәтижесінде:

Куспанова Ботагоз Кунтугановна- 2-орын

Ищанова Айтбике Махыбиденқызы-3-орын

Доскалиева Айдана Муратоовна-алғыс хат

Зинетуллина Фарида Мергеновна-алғыс хат

ҚҰРМЕТТІ ӘРІПТЕСТЕР!

Сіздерді кәсіби төл мерекелеріңіз ҰСТАЗДАР КҮНІМЕН шын жүректен құттықтаймын!

Қазақстанның Білім беру саласын дамыту жолында сүбелі еңбек етіп жүрген биік парасат иесі ол – Сіздер, менің қадірлі әріптестерім! Сіздер өз саласының білгірі, өз еңбегінің озатысыздар. Тәуелсіз еліміздің Білім саласының дамуына әрі жоғары колледжіміздің алдыңғы орындардан көрінуіне ерекше серпін бердіңіздер! Тынымсыз ізденіске толы еңбек жолдарыңыз ұрпақ үшін үлкен өмір мектебі боп қалатындығы даусыз. Алдағы уақытта да әрбір істеріңіз берекелі, мерейлеріңіз үстем болсын!

Әріптестерімнің бойынан жиі байқалатын ұйымдастырушылық, еңбекқорлық қасиеттер бәсекеге қабілетті, кемел ұрпақ тәрбиелеудің жарқын үлгісі екендігіне кәміл сенімдімін. Жас жеткіншектердің өсіп-өркендеуіне, заман көшіне сай құзіреттілігі жоғары маман болып қалыптасуларына бет бұрған білім кемелеріңіз теңіздің толқынына төтеп беріп, сіздерді ақ таңдарға жетелей түссін!

Осынау мерекелі күні, Сіздерге өз атымнан риясыз алғысымды білдіремін!

Жоғары колледж директоры

Мұхтаров Мұстахим Харенұлы

Ұстаздар күніне арналған мерекелік онлайн коцерттің толық нұсқасы

МҰНАЙШЫЛАР КҮНІ ҚҰТТЫ БОЛСЫН!

Қазақтың сайын даласында еркін өскен бабаларымыздың заманында аспанға бұрқақша атқылап, әлемді тамсандырған қазақ мұнайына ғасырдан астам уақыт өтті. Ата-бабаларымыздың «қара алтынды» қауғамен тартып, түйемен игерген Мұнайшылар күнімен Сіздерді құттықтаймыз!

Еліміздің өзге мемлекеттердің алдында еңсесі биік, абыройының асқақ болуында осы мұнай саласының атқаратын рөлі зор. Сондықтан сіздердің бүгінгі еңбектеріңіз ертеңгі әлемдік аренадағы еліміздің беделімен тығыз байланысты деп ойлаймыз.

Колледжіміз 10 жылдан астам уақыт мұнай саласында мамандар дайындап келеді. Қазіргі таңда түлектеріміз еліміздің және әлемнің түкпір-түкпірінде қызмет атқаруда.

Осы орайда мұнай саласындағы колледжіміздің серіктестерін, болашақ мұнайшыларымызды және колледжіміздің бір бөлігі- мұнай және газ бөлімін мейрамдарымен шын жүректен құттықтаймыз! Сіздерге темірдей денсаулық, алтындай абырой тілейміз! Жұмыста жемісті, оқуда озат болуыларыңызға шын жүректен тілектеспіз!

#caspiancollege #атаулыкүн #oilday #псвк

#Qaharman эстафетасы жолданды

Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 75 жылдығына орай «Nur Otan» партиясының бастаған #Qaharman челленджін қолдай отырып Каспий өңірінің қазіргі заманғы жоғары колледжі атынан соғыс жылдарында ерлердің рухына тағзым ете отырып, тұлғалар есімін еске алу үшін челлендж эстафетасын бастады.

Ұлы Отан соғысының жеңіспен аяқталғанына да 75 жыл.  Бұл сол кездегі кеңес халқының ержүректілігі мен төзімділіктерін паш етіп тарихта қалған ерекше күн. Арада қанша жыл өтсе де бір миллион екі жүз мыңға тарта қазақстандық жан беріп жан алыса айқасқан майдан жаңғырығы әлі естіледі.
Бүгінгі ұрпаққа бейбіт өмір сыйлаған ардагерлерімізге құрмет қашанда ортаймауы тиіс.

Осы Эстафетаны әрі қарай үйінде Ұлы Отан соғысына қатысқан ардагерлері бар барша оқытушылар мен студенттерге жолдаймыз!
 #Qaharman