МҰНАЙШЫЛАР КҮНІ ҚҰТТЫ БОЛСЫН!

Қазақтың сайын даласында еркін өскен бабаларымыздың заманында аспанға бұрқақша атқылап, әлемді тамсандырған қазақ мұнайына ғасырдан астам уақыт өтті. Ата-бабаларымыздың «қара алтынды» қауғамен тартып, түйемен игерген Мұнайшылар күнімен Сіздерді құттықтаймыз!

Еліміздің өзге мемлекеттердің алдында еңсесі биік, абыройының асқақ болуында осы мұнай саласының атқаратын рөлі зор. Сондықтан сіздердің бүгінгі еңбектеріңіз ертеңгі әлемдік аренадағы еліміздің беделімен тығыз байланысты деп ойлаймыз.

Колледжіміз 10 жылдан астам уақыт мұнай саласында мамандар дайындап келеді. Қазіргі таңда түлектеріміз еліміздің және әлемнің түкпір-түкпірінде қызмет атқаруда.

Осы орайда мұнай саласындағы колледжіміздің серіктестерін, болашақ мұнайшыларымызды және колледжіміздің бір бөлігі- мұнай және газ бөлімін мейрамдарымен шын жүректен құттықтаймыз! Сіздерге темірдей денсаулық, алтындай абырой тілейміз! Жұмыста жемісті, оқуда озат болуыларыңызға шын жүректен тілектеспіз!

#caspiancollege #атаулыкүн #oilday #псвк