«Шетел тілі пәндері» кафедрасы

Кафедра аты:   «Шетел тілі пәндері»

Кафедра меңгерушісінің аты-жөні: Куатова Айнұр Зейінқызы, І санатты ағылшын тілі пәнінің оқытушысы, Экономика ғылымдарының магистрі

Кафедраның мақсаты мен міндеттері:

1. Н.Ә.Назарбаевтың«Рухани жаңғыру–болашаққа бағдар» стратегиясын басшылыққа ала отырып, кәсіби-техникалық білім беруде мамандарға деген сұранысын өтеуге бағдар ұстау;

2. Жеке тұлғаның ізгілікті қасиеттерін дамыту;

3. Оқытушылар мен студенттерді әлеуметтік қолдау, колледжде бәсекеге қабілетті үйлесімді-дамыған тұлғаны тәрбиелеу;

4. Колледжде ғылым мен өндірістің байланысын жаңғырту. Бәсекелестік ортаны талдау. Әлеуметтік, халықаралық серіктестікті дамыту, жұмыс берушілермен байланыс, түлектерді жұмыспен қамту;

5.Оқытушылар мен студенттердің зерттеушілік жұмысын ұйымдастыру және жетілдіру, конференцияларға, байқауларға, конкурстарға қатысуы мен нәтижелілігін қадағалау;

6.Нарық жағдайында өмір сүруге және еңбек етуге қабілетті жаңа формациядағы мамандарды дайындау жұмыстарын жалғастыру. Әлеуметтік әріптестікті дамыту.

7.Білім сапасын мемлекеттік жалпыға міндетті стандарттар, оқу жоспарлары мен бағдарламаларын жетілдіруді енгізу есебінен арттыру.

 8.Оқытушылардың әдістемелік шеберлігін, мамандарды даярлау сапасына жауапкершілігін арттыру.

9.Жаңа педагогикалық технологиялар игеру, ұжымда шынайы шығармашылыққа, жоғары кәсібилік, принципшілдікке жағдай жасау.

10. Сабақтар, сабақтан тыс іс-шаралар, спорттық секциялар, қызығушылық бойынша клубтар арқылы салауатты өмір салтын насихаттау, моральдік қасиеттерін тәрбиелеу.

Кафедра мамандықтары:

0512000 «Аударма ісі»

Біліктілігі: 0512013- «Аудармашы»

0105000- «Бастауыш білім беру»

Біліктілігі: 0105033–«Шетел тілінен бастауыш білім беру мұғалімі»

Кафедра жетістіктері:

А.Қ.Мухамбеталиева — ҚР Білім және ғылым министрі Е.Сағадиевтің «Алғыс хаты»; Атырау облысы Білім беру басқармасының «Алғыс хаты».

А.З.Куатова — «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» АҚ Атырау облыстық филиалы ұйымдастырған облыстық орта және техникалық оқу орындарының арнайы пән оқытушылары арасындағы «Үздік арнайы пән оқытушысы» байқауында І-орын; КӨҚЗЖК 15 жыл толуына орай «Үздік оқытушы» мерекелік төсбелгісі.

Журканова А.К.- Атырау қалалық мәслихатының «Алғыс хаты»; КӨҚЗЖК 15 жыл толуына орай «Үздік оқытушы» мерекелік төсбелгісі.

Ақбергенова А.Ш.- Колледжішілік «Ғаламшар шеруі – 2020» байқауынан ІІ орын; «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» АҚ Атырау облыстық филиалының «Алғыс хаты».

Ахмедиева А.Ғ.- «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» АҚ Атырау облыстық филиалының «Алғыс хаты»; «Ең білімді педагог» ІІ Республикалық пән олимпиадасында ІІ орын.

Байданова Н.М.- КӨҚЗК директорының «Алғыс хаты»; «Ең білімді педагог» ІІ Республикалық пән олимпиадасында ІІІ орын.

Уәлиева Ж.Ж.- Колледжішілік сандық білім беру ресурстары байқауында бас жүлде; Облыстық ТжКББҰ жас оқытушылары арасындағы «Озық ойлы жастар» жобалар байқауында ІІІ орын.

Студенттер жетістіктері:

Нұреден Әдия — үш тілді жетік меңгерген жастар арасындағы «Тілдарын-2019» қалалық байқауында І орын;

Макатова Лаура — үш тілді жетік меңгерген жастар арасындағы «Тілдарын-2019» қалалық байқауында «Алғыс хат»;

Қадыржан Жеңіс — «ЮСС Супорт Сервисез» ЖШС-нің өндірістік тәжірибедегі белсенділігі үшін «Алғыс хат»;

Нұреден Әдия — Х.Досмұхамедов атындағы АМУ-де өткен аймақтық ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысқаны үшін Сертификат;

Уразниязова Динора — Х.Досмұхамедов атындағы АМУ-де өткен аймақтық ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысқаны үшін Сертификат;

Рахым Дильназ — Х.Досмұхамедов атындағы АМУ-де өткен аймақтық ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысқаны үшін Сертификат;

Санатова Айтолқын — «Жастар: болашақтың жаңа парадигмасы» атты Педагогикалық отрядтардың Республикалық слетына қатысқаны үшін Сертификат;

Әділгерей Мөлдір — «Жастар: болашақтың жаңа парадигмасы» атты Педагогикалық отрядтардың Республикалық слетына қатысқаны үшін Сертификат;

Садиуақасова Айдана — «Жастар: болашақтың жаңа парадигмасы» атты  Педагогикалық отрядтардың Республикалық слетына қатысқаны үшін Сертификат;

Шмекен Әбіш -облыстық «Spelling Bee» байқауында «Бас жүлде»;

Жалғасбаева Ұлжан — Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары студенттері арасындағы «Үш тілділік – уақыт талабы» атты облыстық байқауында І орын;

Студенттерден құралған «Zhebe» тобы — облыстық «The Battle of Clevers» полилингвальды байқауында І орын;

Жалғасбаева Ұлжан — қазақ, орыс, ағылшын тілдерін меңгерген жастардың арасында өткен облыстық «Тілдарын» олимпиадасында ІІ орын;

Жалғасбаева Ұлжан — облыстық «Kazakhstan Spelling Bee» байқауында ІІ орын;

Жалғасбаева Ұлжан -республикалық «Kazakhstan National Spelling Bee» байқауына қатысқаны үшін арнайы Сертификат;

Әділқайырова Альбина -«APEC PetroTechnic Higher College» ұйымдастыруымен өткен полилингвальды олимпиадада ІІ орын;

Табылды Әділхан — облыстық «Kazakhstan Spelling Bee» байқауында ІІ орын;

Жалғасбаева Ұлжан — «Рухани жаңғырудың жарқын жолы – білім мен сананың ашықтығы» атты облыстық ХІ пәндік олимпиадада ІІ орын;

Студенттер тобы -«APEC PetroTechnic Higher College» ұйымдастыруымен өткен «Brain-ring» сайысында ІІ орын;

Студенттер тобы -«APEC PetroTechnic Higher College» ұйымдастыруымен өткен «Guess the Song» сайысында ІІ орын;

Уразниязова Динора «Тіл – ел тұтастығы» қалалық фестивальінде ІІ орын;

Нұреден Әдия — «Рухани жаңғырудың жарқын жолы – білім мен сананың ашықтығы» атты облыстық ХІ пәндік олимпиадасында ІІІ орын;

Жеткергенқызы Алтынай  — Қазақ, орыс, ағылшын тілдерін меңгерген жастардың арасында өткен облыстық «Тілдарын» олимпиадасында ІІІ орын;

Алтаева Мадина — «Мәңгілік ел тірегі – білімді ұрпақ» атты Х облыстық олимпиадада ІІІ орын;

Табылды Әділхан — Республикалық «Kazakhstan Spelling Bee» байқауында ІІ орын;

Студенттер тобы — «APEC PetroTechnic Higher College» ұйымдастыруымен өткен

«Why I choose my college» сайысында арнайы Сертификат;

Құндақбаева Іңкәр — Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары студенттері арасындағы «Көптілділік – жарқын болашақ кепілі» атты облыстық полилингвальды байқауында  ІІ орын;

Нұреден Әдия — “Жас ұрпақтың сапалы білімі – ұлттық дамуға жету жолы» атты  ХІІ облыстық олимпиадада І орын;

Төлегенова Эльза, Кабиева Гүлназ — Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары студенттері арасында өткізілген «Озық ойлы жастар» облыстық жобалар байқауында І орын;

Крюкова Юлия — Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары студенттері арасында өткізілген «Озық ойлы жастар» облыстық жобалар байқауына қатысқаны үшін Сертификат;

Жардемова Арайгүл — Астана қаласындағы «English concourse» ЖШС –нің ұйымдастыруымен өткен «EXPO — 2017» байқауына қатысқаны үшін «Алғыс хат»;