«Дене тәрбиесі және спорт» кафедрасы

Кафедра аты: «Дене тәрбиесі және спорт»

Кафедра меңгерушісінің аты-жөні: Ерғалиева Ақбөбек Жұмасерікқызы

Кафедраның мақсаты мен міндеттері: 

-Н.Ә.Назарбаевтың «Рухани жаңғыру–болашаққа бағдар» стратегиясын басшылыққа ала отырып, кәсіби-техникалық білім беруде мамандарға деген сұранысын өтеуге байдар ұстау;

-Жеке тұлғаның ізгілікті қасиеттерін дамыту;

-Оқытушылар мен студенттерді әлеуметтік қолдау, колледжде бәсекеге қабілетті үйлесімді-дамыған тұлғаны тәрбиелеу;

-Колледжде ғылым мен өндірістің  байланысын жаңғырту. Бәсекелестік ортаны талдау. Әлеуметтік, халықаралық серіктестікті дамыту, жұмыс берушілермен байланыс, түлектерді жұмыспен қамту;

-Білім сапасын мемлекеттік жалпыға міндетті стандарттар, оқу жоспарларымен бағдарламаларын жетілдіруді енгізу есебінен арттыру. 

-Оқытушылардың әдістемелік шеберлігін, мамандарды даярлау сапасына жауапкершілігін арттыру.

-Жаңа педагогикалық технологиялар игеру, ұжымда шынайы шығармашылыққа, жоғары кәсібилік, принципшілдікке жағдай жасау.

-Сабақтар, сабақтан тыс іс-шаралар, спорттық секциялар, қызығушылық бойынша клуб тар арқылы салауатты өмір салтын насихаттау, моральнік қасиеттерін тәрбиелеу. 

Кафедра мамандықтары: 

0103000 «Дене тәрбиесі және спорт»

Біліктілігі: 0103023- «Дене тәрбиесі және спорт пәнінің мұғалімі»

Кафедра жетістіктері:

 С.У.Лукпанов: «дене тәрбиесі және спорт» «мамандығының Магистратуры ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығы мен Мемлекеттік Рәміздер күніне орай өткен дене шынықтыру пәні мүғалімдеріи арасындағы республикалық байқауда Үздік дене шынықтыру пән мұғалімі  төсбелгісі 2016 ж Ұлттық ғылыми практикалық орталық « Алғыс хат »2018 ж
А.Ж.Ерғалиева: — III- Дүркін Панкратионнан Қ.Р чемпионы  — II Дүркін — ГрэпплингтенҚ.Р чемпионы — Грэпплингтен Спорт шебері — Панкратионнан Азия біріншілігінің Күміс жүлдегері                          — ММА-дан Қ.Р Чемпионы — ММА-дан Азия біріншілігінің Күміс жүлдегері — Жекпе-Жектен Қ.Р Чемпионы — Жекпе-Жектен Спорт шебері — Панкратионнан  Қ.Р чемпионы
А.Б.Сайынов: -«Атырау футзал лигасы МФЛ» 2017  I-орын « Атырау футзал лигасы» 2018 II-орын«Атырау футзал лигасы» 2019 кубогінің иегері«Чемпионат Казахстан 1-лига» III-орын
М.Б.Бертаев: —  Облыс чемпионатының футзал лигасы Құлагер камандасы «Үздік    шабуылшы » 2016 — Мини футбол «үздік ойыншы» 2017 —  Құлагер командалық ойын Премьер лига «үздік ойыншы» — «Жас қауым» қайырымдылық қоры «Алғыс хат» 2018 — «Чемпионат Казахстан 1-лига» III-орын — Премьер-Лига клубтарының республикалық футбол турнирінде II орын
СТУДЕНТТЕР
Сабитова Айнұр — Атырау  облыстық футзалдан «Студенттік Лигасы» I –орын 2019  
Семғалиева Аружан— Волейболдан облыстық спартакиядан III орын 2019
Алмасқызы Нұрлы— Волейболдан облыстық спартакиядан III орын 2019 Атырау  облыстық футзалдан «Студенттік Лигасы» I –орын 2019  
Бердігалиев Азамат — Футболдан облыстық ауыл жастары спартакиадасынан III орын футболдан колледж аралық жарыстан I орын 2019футболдан колледж аралық жарыстан II орын 2020  
Шамарданов Нұртілек— Колледж аралық облыстық футзалдан I орын — Колледж және Жоғары оқу орны арасындағы футзалдан жарыста II орын — Атырау мини футбол клубының ойыншысы
Мұхамбетшейева Арай — Атырау  облыстық футзалдан «Студенттік Лигасы» I –орын 2019  
Жұмабай Азамат:- Баскетболдан облыстық студенттер лигасынан I орын Стритбол уличный баскетбол I местаПосвященный ко Дню открытых дверей в колледж энергетики и строительства в соревнованиях  I места
Сабиртай Серік: «БҚО қаласында өткен Су добы спортынан»  III орын Судан  жүзуден  II орын
Жұмашев Нұрғиса: — Баскетболдан Р.Купековты еске алуға арналған турнирінен II орын Баскетболдан облыстық студенттер лигасынан I орын
Өтебаев Серік:-« 2003-2004 жылы туылған ұлдар арасында  Бокстан Тәуелсіздік күніне»орай өткен жарыста  II орын Баскетболдан 2004- 2005 жылғы туылған ұлдар арасындағы жарыста I орын 
Ибат Алмас: — Баскетболдан «Қазақстан Республикасының Комитет мастер спорта» «Латвия елінде өткен Баскетболдан мектеп лигасы » «Үздік ойыншы атағы»«Стритболдан үздік шабуылдаушы»
Қалдыбаев Ермұрат:- Баскетболдан облыстық турнирінен II орын Ганболдан облыстық студенттер спартакиядасынан III орын