«Жаңартылған білім беру бағдарламасының ерекшеліктері және жоспарлау» тақырыбында семинар өткізілді

Педагогикалық мамандықтар бойынша бітіруші студенттерге арналған «Жаңартылған білім беру бағдарламасының ерекшеліктері және жоспарлау» тақырыбындағы мобильді консультативті-әдістемелік оқыту семинары өтті.
Әдістемелік орталықтың педагог мамандар даярлайтын колледждердің бітіруші студенттеріне арналған жаңа жобасы алғашқы жұмысын біздің Жоғары колледжімізден бастады. Әдістемелік орталық әдіскері Жалмуханова Балауса ханым “Бастауыш білім беру”, “Негізгі орта білім” мамандықтары бойынша білім алып жатырған түлектерге білім беру жүйесіндегі трендтер, жаңартылған білім беру мазмұны жөнінде тың ақпараттармен бөлісті.
Студенттеріміздің жаңаша ойлауына себепкер бола білгені үшін, кәсіби маман болып қалыптасуға бағдар бере білгені үшін Әдістемелік орталық әдіскері Жалмуханова Балауса ханымға риясыз алғысымызды білдіреміз!
2 күнге созылған оқыту семинары студенттеріміздің болашақ еңбек жолдарына өз көмегін тигізіп, бір-бірімен тәжірибе алмасып, шеберліктерін шыңдауға үлкен мүмкіндік болды деп есептейміз.

«МЕН ЖАСТАРҒА СЕНЕМІН» АТТЫ СТУДЕНТ ЖАСТАРДЫҢ IX РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ПАТРИОТТЫҚ ФОРУМЫ

ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығына, Тұңғыш Президент күніне орай Алматы қаласы, Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық университетінде өтіп жатырған «Мен жастарға сенемін» IX Республикалық патриоттық форумы аясында жоғары колледж белсенді студенттері қатынасып «Тәуелсіздік және жастар» номинациясы бойынша «Үздік» деп таңылды. Атап өту керек, шараға әр өңірден 2000ның үстінде ЖОО мен колледждер студенттерінен өтініш түсіп, 103 қатысушы финалға жолдама алған болатын. Барша қатысушыларды шын жүректен құттықтаймыз!