«Жас сарбаз» облыстық әскери-интеллектуалдық эстафета ойындары

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығының ұйымдастырумен 9-10 қараша аралығында ТжКББ ұйымдары арасында «Жас сарбаз» облыстық әскери-интеллектуалдық эстафета ойындары өткен болатын. Аталмыш эстафета ойындарына Жоғары колледжіміздің 1-2 курс студенттерінен құралған «Жалын» тобы қатысып, жүлделі ІІ орынды иеленді.

Конференция: «Қазіргі өмірде компьютерлік технологиялар мен ІТ шешімдерді дамыту және қолдану перспективалары».

10 қарашада Каспий өңірінің қазіргі заманғы жоғары колледжінің «Бағдарламалық инженерия» кафедрасының 2-5 курс студенттері арасында колледжішілік студенттік ғылыми-тәжірибелік конференция өтті. Конференция тақырыбы: «Қазіргі өмірде компьютерлік технологиялар мен ІТ шешімдерді дамыту және қолдану перспективалары». Конференцияда 2 секция жұмыс істеді.
«Ақпараттық қоғам өміріндегі ақпараттық-коммуникациялық технологиялардың өзекті мәселелері» бөлімінде баяндамалар ұсынылды:
1. Аманжолов Даниял «IT саласының болашақ дамуы», 4.20.24 тобының студенті
2. Мурсалимов Эльдар «Онлайн қызметтер және оларды қолдану», топ 4.18.44 тобының студенті
3.Тушканов Захар «Болашақтың смартфондары фотогалереясы», топ 5.19.32 тобының студенті
«Заманауи IT жобалары, бағдарламалары және веб-қосымшалары» атты екінші секцияда олардың жұмыстары ұсынылды:
1. Кубиев Қайрат қолданбалы бакалавриат 4.21.51 тобының студенті «CSS көмегімен анимация құру»
2.Сағынов Бейбарыс «Ойын қосымшасын құру», 4.18.42 тобының студенті
3. Саматов Медеу «Интернет сервистерін пайдалана отырып тест құру»,4.19.32. тобының студенті
4. Қожахмет Аян «Балалар ойындарын қазақ тілінде дубляждауға арналған YouTube контентін жасау», 4.18.41 тобының студенті
Конференцияға келген аудитория студенттері ұсынған қызықты және мазмұнды баяндамаларды, сондай-ақ жобалардың, бағдарламалардың және веб-қосымшалардың мысалдарын қызығушылықпен тыңдады.