Ыбырай Алтынсарин — даланың ұлы ағартушысы

2021 жылдың 20 қазанында (1 қараша) Қазақстанның қоғамдық ойы мен әдебиетінің тарихына ұлы және талантты педагог-ағартушы, этнограф, фольклоршы, жазушы, ақын, ғалым ретінде енген Ыбырай Алтынсариннің туғанына 180 жыл толады. Ы.Алтынсарин өз қызметімен қазақ халқының мәдениетін байытып, Қазақстанның болашақ ұрпағына көптеген тамаша еңбектер қалдырды.

Ибрай Алтынсарин — великий просветитель степи автор: Ирина Броварник

Үстел теннисінен Облыстық спартакиада

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығының ұйымдастырылуымен өткен Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай, колледж студенттерінің арасында өткен облыстық спартакиадасында Каспий өңірінің қазіргі заманғы жоғары колледжі үстел теннисінен ұлдар кұрамасы 3- орынға ие болып, қыздар кұрамасы жүлделі 2-орынды иеленді.