«Мұнай және газ» кафедрасы

Кафедра аты: «Мұнай және газ»

Кафедра меңгерушісінің аты-жөні: Саргалиева Салтанат Косаевна, жоғары  санатты арнайы пән оқытушысы.

Кафедраның мақсаты мен міндеттері: 

-Н.Ә.Назарбаевтың«Рухани жаңғыру–болашаққа бағдар» стратегиясын басшылыққа ала отырып, кәсіби-техникалық білім беруде мамандарға деген сұранысын өтеуге бағдар ұстау;

-Жеке тұлғаның ізгілікті қасиеттерін дамыту;

-Оқытушылар мен студенттерді әлеуметтік қолдау, колледжде бәсекеге қабілетті үйлесімді-дамыған тұлғаны тәрбиелеу;

-Колледжде ғылым мен өндірістің  байланысын жаңғырту. Бәсекелестік ортаны талдау. -Әлеуметтік, халықаралық серіктестікті дамыту, жұмыс берушілермен байланыс, түлектерді жұмыспен қамту;

-Оқытушылар мен студенттердің  зерттеушілік жұмысын ұйымдастыру және жетілдіру, конференцияларға, байқауларға, конкурстарға қатысуы мен нәтижелілігін қадағалау;

-Нарық жағдайында өмір сүруге және еңбек етуге қабілетті жаңа формациядағы мамандарды дайындау жұмыстарын жалғастыру.    Әлеуметтік әріптестікті дамыту.

-Білім сапасын мемлекеттік жалпыға міндетті стандарттар, оқу жоспарлары мен бағдарламаларын жетілдіруді енгізу есебінен арттыру. 

-Оқытушылардың әдістемелік шеберлігін, мамандарды даярлау сапасына жауапкершілігін арттыру.        

-Жаңа педагогикалық технологиялар игеру, ұжымда шынайы шығармашылыққа, жоғары кәсібилік, принципшілдікке жағдай жасау.

-Сабақтар, сабақтан тыс іс-шаралар, спорттық секциялар, қызығушылық бойынша клубтар арқылы салауатты өмір салтын насихаттау, моральдік қасиеттерін тәрбиелеу

Кафедра мамандықтары: 

0809000 «Мұнай және газ кен орындарын пайдалану» 

0809223 «Техник-технолог»

0819000 «Мұнай және газды қайта өңдеу технологиясы»        

0819073 «Техник-технолог»

0807000 «Мұнай және газ өнеркәсібі жабдықтарына техникалық қызмет көрсету және жөндеу»

0807033 «Техник-механик»

Кафедра жетістіктері:

Қ.А.Алтай — 1.Колледждің 15 жылдығына арналған «Үздік оқытушы» төс белгі, 2019 жыл

2. «Ең білімді педагог» II –орын Республикалық пән олимпиадасы, III-орын, 2019 жыл

3. «Білім берудегі инновациялық үрдістер» Х педагогикалық оқу, Диплом- II –орын

4. «Ең үздік электрондық оқу құралы» — 1 орын

5. ҚР Білім және ғылым министрлігі, алғыс хат, Астана қаласы 6. Международный сертификат сотрудник года, «Торгово-промышленный рейтинг» Астана қаласы, колледжішілік «Ғаламшарлар шеруі» байқауы- Бас жүлде, Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының оқытушылары арасында өткізілген «Үздік педагог-2017» облыстық байқауы-  1 орын

С.К.Саргалиева — 1.II-дәрежелі диплом ТКББҰ арасында өткізілген «Үздік арнайы пән оқытушысы» облыстық байқауы

Құрмет грамотасы, 2019 жыл

2.«Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Атырау облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігі, 2019 жыл

3. «Облыстық білім басқарамасы әдістемелік кабинеті» –Алғыс хат

4. 2017ж. Алғыс хат.Төс белгі.Білім саласының үздігі,

5.2017ж. Алғыс Атырау облысы Білім беру басқармасы Әдістемелік кабинеті,.

6.2017ж.Құрмет гамотасы «Кәсіптік білімдегі дуалдық оқыту жүйесі-заман талабы» облыстық семинар.Атырау облысы Білім беру басқармасы Әдістемелік орталығы.

7.2018ж. ІІІ дәрежелі Диплом. Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының арасында «Рухани жаңғыру»мемлекеттік бағдарлама аясында өткізілген «Өз кәсібінің үздіктері» тақырыбындағы видеоматериалдар топтамасы облыстық байқауы. 8.2018ж.Алғыс хат. Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік білімді дамыту ісіне әрдайым қолдау көрсеткені,техникалық және кәсіптік білім пәндерінен тест тапсырмаларын даярлау ісіне қосқан үлесі үшін.

Н.М.Уразов- 1.«Менің үздік сабағым» атты колледжішілік байқау- алғыс хат

2. Колледж директоры алғыс хаты 3. 2017ж КӨҚЗК директорының  Алғыс хаты

Р.К.Кубашева— 1.I-дәрежелі диплом Колледжішілік «Ғаламшарлар шеруі-2020», 1-орын

2. «Оқытушы-зерттеуші» диплом Колледжішілік «Ғаламшарлар шеруі-2020»

3.Құрмет грамотасы, Атырау қаласы, «Өрлеу БАҰО» АҚ филиалы, 2019 жыл

4. Облыстық білім беру басқармасының әдістемелік кабинетінің алғыс хаты, 2019 жыл 5. «Облыстық білім беру басқармасы»  Алғыс хат, 2017 ж

Ә.А.Қырықбаева.— 1.Колледж директорының алғыс хаты, 2016 ж 2.2017ж КӨҚЗК директорының  Алғыс хатымен

«Мұнай және газды қайта өңдеу технологиясы» мамандығы бойынша «Химия технологиясының процестері мен аппараттары» пәнінен облыстық олимпиададан:

  1. Ерекешов Әкежан Ердосұлы                              3 курс —  « ІІІ дәрежелі Диплом»       13/16.31
  2. Қайырлиев Дәуірбек Тұрарұлы                          4 курс —  «Алғыс хат»                         13/15.41
  3. Зұлқарнаева Айкөркем Амангелдіқызы            4 курс —  «Алғыс хат»                         13/15.41
  4. Мұратов Эльдар Бауыржанұлы                          3 курс —  «Алғыс хат»                         13/16.32
  5. Жұмағалиев Мирас Әлімұлы                              3 курс —  «Алғыс хат»                        13/16.32
  6. Махсутова Динара Даниярқызы                         3 курс —  «Алғыс хат»                        13/16.32
  7. Билекенов Бексұлтан Шоқанұлы                        3 курс —  «Алғыс хат»                        13/16.31
  8. Әлімбаев Қайрат Асқатұлы                                 3 курс —  «Алғыс хат»                        13/16.31

Колледжішілік «Мамандығым-мұнайшы» тақырыбындағы Мұнай –газ ісі бойынша студенттер арасында(3-4 курс) олимпиададан:

  1. «Мұнай және газ химиясы мен технологиясы»:

І орын-Еркешов Әкжан

ІІ орын- Абдолов Термирлан

ІІІ орын- Әлімбаев Қайрат

ІІІ орын-Билекешов Бексұлтан

  1. «Мұнай және газ скважиналарын пайдалану»:

І орын- Қадіржанов Данияр (қ/т)

І орын-Пак Семен (о/т)

ІІ орын- Сакидоллаев Ерқанат (қ/т)

ІІ орын- Абдолов Қадіржан (о/т)

ІІІ орын- Бақтыгереев Нұрберген

ІІІ орын – Мәліков Серікбек

  1. «Мұнай және газды жинау,дайындау»:

І орын-Құспан Еркебұлан

ІІ орын- Қайролла Райымбек

ІІІ орын- Мухаметжанов Нұрсұлтан

ІІІ орын-Жанамбаев Жәнібек

  1. «Өндірісті автоматтандыру және ТПБАЖ»:

ІІІ орын- Абдолов Қадіржан (о/т)

  1. «Мұнай және газды өңдеу процесстері мен аппараттары»:

І орын- Муратов Эльдар (о/т)

І орын- Әлімбаев Қайрат (қ/т)

ІІ орын- Жумагалиев Мирас (о/т)

ІІ орын- Билекешов Бексұлтан (қ/т)

ІІІ орын- Махсутова Динара (о/т)

ІІІ орын – Яковлев Влвдислав (о/т)

ІІІ орын – Кудашева Замира (қ/т)